השכרת טנדר

השכרת טנדר על משבצת השכרת רכב

כאשר חושבים על השכרת רכב, תמיד חושבים על רכב פרטי קטן או משפחתי אשר עתיד לשמש למגוון מטרות והראשית מביניהן, להיות מה שהוא בדיוק: כלי רכב.
יחד עם זאת, רכב פרטי אינו הרכב היחיד העומד להשכרה עבור הציבור וכן, אנחנו מתכוונים להשכרת רכב מסחרי = השכרת טנדר.

בואו נכיר את הטנדר, נבין למה הוא יכול לשמש אותנו ובעיקר, נבין מדוע גם אתם צריכים לשכור טנדר ולהפוך את החיים שלכם לקלים, נוחים ונעימים. חגרו חגורות, אנחנו מתחילים

השכרת טנדר

מה הוא טנדר?

טנדר הינו רכב המשמש להובלת מטען.
שמו השני הוא מטענית ועל פי התקן האמריקאי, מדובר ברכב שמשקלו אינו עולה על 6300 ק”ג.
בטנדר נמצא תא נהג הנקרא קבינה ומאחורי תא זה, ישנו ארגז היכול להיות פתוח או סגור.
ישנם גם טנדרים המגיעים ללא ארגז מטען.

דרך הבדלה בין טנדרים היא לפי קבוצת תא הנהג וגודל הטנדר; על פי גודל קיימים טנדרים גדולים, בינוניים או קטנים.
על פי קבוצת תא הנג ניתן למצוא תא נהג בעל שורת מושבים אחת (חד קבינה) או תא נהג בעל שורה נוספת למושבים (דאבל קבינה).

עובדה מעניינית היא שבמרבית הארצות הדוברות את השפה האנגלית, הטנדר מכונה רכב פיקאפ (Pickup) ובצפון אמריקה (ארצות הברית וקנדה), מכונה הטנדר פיקאפ טראק (Pickup Truck) או בקיצור טראק.

ישנם סוגים רבים ושונים של טנדרים להשכרה, לצרכים המסחריים או האישיים שלכם. כאשר שוכרים טנדר, חשוב לזכור כי טנדרים אלו אינם חפים מסיכונים. לא פעם, אנשים מתקשים להתרגל לנהיגה ברכב גדול, מה שעשוי חלילה להסתיים בתאונה. אם אתם צריכים טנדרים להשכרה, ריכזנו עבורכם מידע שחשוב לדעת.

צריכים רכב עבודה, מסחרית או טנדר? יש לכם את האפשרות לשכור רכב מחברת השכרה. אבל רגע לפני שאתם שוכרים את הטנדר שישמש אתכם, יהיה חשוב לברר אם הרכב אכן תואם את הציפיות שלכם ומתאים למטרת ההשכרה. מאחר שיש אפשרויות השכרת טנדר ממגוון חברות שונות ומסוגים שונים, יהיה חשוב לבחור את הרכב שישרת אתכם נכון.

לבחור טנדר נכון מחברת ההשכרה

בסופו של דבר, בד”כ יהיה מדובר בהשכרת רכב לצרכי עבודה, העמסה, הובלה וכו’. אם הטנדר לא יתאים לציפיות ממנו, הרי שהעבודה לא תוכל להתבצע על צדה הטוב. לפני שאתם חותמים על חוזה ההשכרה שלכם, חשוב להכיר את כל התנאים וההגבלות, הן של הטנדר והן של חוזה ההשכרה.

בעוד שחלק מחברות ההשכרה מגבילות קילומטראז’, אחרות עשויות להגביל את שעות הנסיעה ברכב. כמו כן, לפני שתשכירו את הרכב שלכם, ודאו שהוא מצויד כהלכה. זה כולל בדיקת לחץ אוויר בצמיגים ומיכל דלק מלא לפני היציאה לטיול או לעבודה.

הסוג הפופולרי ביותר של טנדרים המושכרים הם טנדרים שמתאימים להובלות קלות, רכבים מסחריים ועוד. השכרת טנדר תאפשר להנות מהרבה מקום, יכולת העמסה טובה, יכולת גרירה ועוד. זכרו, אמנם טנדרים להשכרה יכולים לשאת משאות גדולים בבטחה, אבל חשוב תמיד לברר מראש את יכולת וכושר הגרירה והעמסה של הרכב.

הפרטים האלו רשומים ברישיון הרכב, בדקו זאת לפני השכרת טנדרים מכל סוג. שימו לב לדגל אדום חשוב: אם חברת ההשכרה לא מאפשרת לכם לסקור ולבדוק את רישיון הרכב, תמשיכו הלאה לחברת השכרת טנדר אחרת.

טנדר הוא רכב המיועד להובלת סחורות, המשמש לרוב בפעילויות מסחריות. בפועל, זהו סוג של מונח כללי לכלי רכב מסחריים קלים. השכרת טנדרים היא אפשרית לטווח מקומי קצר, טווח בינוני ואפילו לטווח ארוך וחוצה מדינות.

אם אתם שואלים את עצמכם מהם הסוגים השונים של טנדרים להשכרה, הרי שהמנעד הוא רחב. בעוד שטנדרים מסוימים יצריכו רישיון נהיגה רגיל, השכרת טנדר במקרים אחרים תצריך רישיון על משאית. למשל, שברולט סילברדו היא טנדר אשר מצריך רישיון נהיגה מסוג ג’ (רישיון נהיגה על משאית).

השכרת רכב יכולה להיות יקרה אם אינכם יודעים כיצד לבחור עסקה טובה ואת הטנדר הנכון. אפילו עם עסקאות המוצעות על ידי אתרי אינטרנט רבים, עדיין אפשר בימינו לבחור בעסקה הלא נכונה, מה שיוביל גם לעלויות מוגזמות.

חשוב להבין אילו אפשרויות זמינות לפני הזמנת הטנדר. השכרת טנדר אפשרית בסוגים שונים הכוללים מכוניות חסכוניות, סטנדרטיות, פרמיום וטנדרים בקטגוריית יוקרה. יש לכם גם אפשרויות לשכור טנדר עם ארגז אחורי נפתח או טנדר שטח, טנדר 4X4 להשכרה ועוד. בחירת הטנדר הנכון תחסוך לכם כסף, כשם שהשוואת מחירים בין חברות השכרה תחסוך לכם גם כן. בואו נדבר גם על זה, מדוע חשוב לערוך השוואת מחירים בין חברות השכרת טנדרים?

יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני השכרת טנדר או רכב מסחרי. הטיפים הבאים יכולים לעזור לכם למצוא את המכונית המושלמת לצרכים שלכם:

– ?צריכים טנדר שכור לטיול שיימשך יותר משבוע

– ?צריכים לשכור טנדר עבור צרכי עבודה ליום עסקים אחד? אולי יותר

– ?האם יש מספיק מקום אחסון במטען של הטנדר

– ?האם לרכב יש את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים

– ?איזה סוג דלק נדרש

– ?האם הטנדר הוא בעל יכולת וכושר גרירה מספק

– ?האם חברת ההשכרה מציעה הטבות והנחות כלשהן

– ?האם חברת ההשכרה מנחילה הגבלות על השכרת טנדר

ככל שתדייקו את השכרת הטנדר שלכם, ככה תוכלו גם לדייק את השימושים שלכם מהרכב. אם אתם צריכים סיוע נוסף, תמיד אפשר לקבל חוות דעת או עצה מחברת ההשכרה. תמצאו שם יועצי רכב שנכונים וזמינים לסייע לכם תמיד.

להשכיר טנדר

השכרת טנדר – מתי מומלץ לשכור?

♦ טיול משפחתי הכולל לינה בשטח – מרבית בתי האב בישראל בעלי רכב אחד לפחות והרוב הגדול מבעלי הרכבים, בעלי רכבים פרטיים.
כמובן, שישנם רכבים מסחריים וגם רכבים גדולים אך בעל הרכב השכיח יהיה בהחלט בעל רכב משפחתי.

ולכן, כאשר רוצים לצאת לטיול משפחתי גדול ולעשות קמפינג בטבע הפתוח, טנדר יהיה בחירה נכונה וכזו אשר תעזור לטיול לעבור
בצורה הטובה ביותר וללא תקלות מבחינת רכב, כמות ציוד או תוואי השטח אשר רכב פרטי לא יוכל לעבור בו.

♦ מזל טוב, אתם עוברים דירה! – כאשר אנחנו עוברים דירה, עלינו לקחת איתנו את כל הציוד שלנו ולשנע אותו ממקום למקום.
בין כל החפצים שאגרנו במהלך החיים, תמיד יהיו חפצים גדולים מאוד אשר לא יכנסו ברכב הפרטי שלנו או של מי מהחברים והמשפחה שעוזרים לנו.

מעבר לכך, סביר להניח שיקח יותר מטיול אחד מהדירה הנוכחית לדירה החדשה על מנת להעביר ציוד של בית שלם ולכן זו הנקודה בדיוק למתי טנדר יכול להיות מאוד ידידותית, חסכוני וחכם.

אין ספק שבטנדר תוכלו להעביר גם כמות גדולה של ציוד וגם חפצים גדולים כגון בסיס המיטה, מקרר, מכונת כביסה, כורסא ועוד.
מומלץ לשכור רכב עם ארגז פתוח וכזה שיהיה דאבל קבינה שכן ישנם פריטים אשר תרצו שינוחו להם במהלך המעבר על גבי המושב ולא בארגז.

♦ גינת החלומות שלנו – המון אנשים חולמים על לקנות בית עם גינה אך מה שהם שוכחים לחלום עליו הוא הטיפול בגינה.
מועד נכון לביצוע השכרת רכב מסוג טנדר, יהיה כאשר ישנו פרויקט גינון ועבורו צריך לשנע את כל כלי העבודה ואת הצמחייה שתרצו לשתול.

אתם בטח תוהים למה כדאי לשכור טנדר והתשובה לכך נחה בכל אחת ואחת מהמועדים בהם מומלץ לשכור טנדר ולהשאיר בחניית הבית את הרכב הפרטי.
בין אם אתם רוצים לצאת לטיול משפחתי לבין אם לעבור לבית החדש שלכם, טנדר הוא הרכב אותו אתם צריכים לשכור.

טיפ קטן לסיום, בין אם בחרת לבצע השכרת רכב מסחרי, השכרת רכב יוקרה או כל סוג של השכרת רכב בישראל, שקלו את האופציה
של שכירת טנדר באחד מהמועדים אותם ציינו מעלה או סתם אם מתחשק לכם לעשות טיול ברחבי הארץ ולעשותו בניחותא מלאה ועם כל הציוד הדרוש.

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן