ליסינג תפעולי

רוצים לנהוג על רכב חדש, ולהימנע מהוצאות חודשיות? מעוניינים להעביר את האחריות על טיפול ברכבי החברה לידיים של חברה מקצועית?

חייגו למספר 03-5790909, ונציגי חברת אביב השכרת רכב ישמחו לעמוד לרשותכם עם הצעה משתלמת על ליסינג תפעולי.

חברת אביב השכרת רכב מעמידה לרשות הלקוח פתרונות מימון יצירתיים לרכישת ציוד מסוג כלי רכב. בשיטת ליסינג תפעולי אנו מספקים רכבים מאובזרים, מתחזקים את הציוד, ונושאים בתשלומי הביטוחים והאגרות.

היתרונות של שיטת ליסינג עבור כל הצדדים

ליסינג היא שיטה אידיאלית עבור בעלי עסקים, המעוניינים לספק לעובדים רכב, ולשפר את תנאי ההעסקה. זו עסקת מיקור חוץ משתלמת עבור כל הצדדים המעורבים, ויש לה המון יתרונות:

1. שיטת הליסינג פוטרת את העסק מהעסקת אנשי תחזוקה יקרים. כל פעולות התחזוקה מבוצעות על ידינו, וזאת בזכות צוות מיומן הזמין לרשות הלקוח באופן יומיומי.

2. התקשרות עם החברה שלנו משתלמת גם משיקולי מס. העסקה יכולה לעזור בהמרת הוצאה הוניתבהוצאה פירותית.

3. התשלום כולל ביטוח חובה ומקיף, אגרת רישוי והעברת טסט שנתי.

4. ישנן תכניות מיני ליסינג לעסקים ולקוחות פרטיים, החל מ-3 חודשים

בחירת חברה עבור עסקאות ליסינג תפעולי

השכרת רכב בארץ ישראל

הדבר החשוב ביותר בעת תיאום עסקת ליסינג הוא בחירת החברה המספקת את הרכבים. ראשית, יש לשים לב לנושא השקיפות וההתנהלות מול הלקוח. מבחינה אינפורמטיבית, כדאי לזכור כי עסקאות ליסינג מסתיימות עם רכישה של הציוד, במחיר שנקבע מראש או בסיום ההתקשרות. שתי האופציות הללו קריטיות עבור בעלי העסקים וחברת הליסינג חייבת להקפיד עליהן.
שנית, רק חברה עם מוניטין וניסיון כמו שלנו תדע לספק יחס אישי, ומענה מיידי לכל לקוח. אנחנו לא רק חברת השכרת רכב וליסינג, אלא גם פקטור פעיל בתחום העסקים הפרטיים בישראל.

השאירו פרטים באתר, ותוכלו להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים שלנו.
אנו מתחייבים לסייע לכם למצוא את הפתרונות הנכונים לצרכים הייחודיים בתחום הרכב. במידה ואתם מתלבטים לגבי ליסינג תפעולי או מימוני, נעמיד לרשותכם ארגז כלים מגוון בעזרתו תקבלו החלטה מושכלת. נציגינו ילוו אתכם לכל אורך התהליך, ויסבירו לכם על הפרטים הקטנים בחוזה הליסינג. אם עד היום התפשרתם על נסיעה ברכב ישן, לא נוח ולא בטיחותי, הגיע הזמן לעבור אל הדור הבא של עסקאות המימון.

אלפי לקוחות מרוצים כבר נהנים מפתרונות מימון וליסינג ברמה הגבוהה ביותר בארץ.
חייגו עכשיו למספר 03-6183912, או השאירו פרטים באתר, ונשמח לטפל בכם.

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן