השכרת רכב 7 מקומות

השכרת רכב 7 מקומות – זה מה שצריך בחופש…

אם אתם מתכננים לטייל בחגים עם המשפחה או עם החברים,
ואתם מחפשים לבצע השכרת רכב 7 מקומות.
אביב השכרת רכב עומדת לשירותכם ותשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

חייגו 5790909–03 ותהנו…

סיטרואן ג’מפי ידנית אוטומטית ל-9 נוסעים
סיטרואן ג’מפי ידנית אוטומטית ל-9 נוסעים

החברה מתמחה בתחום של השכרת רכב 7 מקומות לכל מטרה ולצורכי טיול בפרט,
תוך הקפדה על השכרת מכונית שעברה את כל בדיקות הבטיחות הדרושות ושתספק לכם חוויית נסיעה נוחה ונעימה על הכביש.

אם אתם מחפשים דרך יעילה לטייל בחגים עם כל המשפחה או עם כמה חברים, השכרת רכב 7 מקומות היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. לדרך זו יש יתרונות ברורים על פני האלטרנטיבות האחרות, שהן נסיעה בתחבורה הציבורית, נסיעה במספר רכבים או ויתור על הטיול – ואלה הם:

להגיע בנוחות

כשנוסעים לטיול עם המשפחה או עם החברים בסוכות או בחגים אחרים, חשוב מאוד שלכולם יהיה מקום מרווח ונוח במהלך הנסיעה. גם אם אתם חמש נפשות במשפחה ובטח ובטח שאם אתם שישה, הרי שרכב של חמישה מקומות בלבד לא יספיק גם לכם וגם לדברים שבוודאי תרצו לקחת אתכם. על אחת כמה וכמה שרכב כזה לא יספיק אם אתם מעוניינים לנסוע עם כמה חברים וכל אחד מהם מביא את התיק שלו שצריך להכיל ציוד למספר ימים. אם אין ברשותכם רכב גדול, הרי שפנייה לחברה המתמחה בתחום של השכרת רכב 7 מושבים תהיה הפתרון האידיאלי עבורכם.

לנסוע בבטיחות

אם תנסו להכניס שישה אנשים למכונית המיועדת להסעת חמישה אנשים בלבד, גם אם לא תיתפסו על ידי שוטר שייתן לכם מתנה לחגים בצורת קנס מאוד גבוה, הרי שתסכנו מאוד את בטיחותם של כל אחד ואחד מהנוסעים. נסיעות, ובטח שנסיעות ארוכות, צריכות להתבצע כאשר כולם חגורים ויושבים בצורה מרווחת, על מנת שבמקרה של תאונה חלילה או של בלימת פתע, כולם יצליחו לצאת עם כמה שפחות נזקים. השכרת רכב 7 מקומות תאפשר לכולם לשבת בצורה נוחה ובטיחותית לאורך כל הדרך.

השכרת רכב 7 מקומות זול

חיסכון בדלק – כמובן שנסיעה בכלי תחבורה גדול אחד תאפשר לכם לחסוך הוצאות רבות שתצטרכו להוציא על דלק. אמנם, מכונית גדולה צורכת בדרך כלל יותר דלק ממכונית קטנה, אולם היא בוודאי צורכת פחות דלק מהכמות שצורכות שתי מכוניות קטנות.

להעצים את החוויה – אין ספק שהנסיעה היא חלק בלתי נפרד מחוויית הטיול. השכרת רכב 7 מקומות מאפשרת לכולם ליהנות מאותם נופים, מהבדיחות שמספרים, מהשירים ששרים ובכלל – מאווירת הנסיעה, שהיא תמיד שמחה יותר כשכולם נוסעים ביחד.

לקבלת פרטים נוספים אודות השכרת רכב 7 מקומות, שירותי ליסינג, השכרת רכב בישראל והצעת מחיר מפורטת –
פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן