5 מצבים שבהם נשכור רכב

כלי הרכב שלנו עולה לנו לא מעט כסף ולעיתים הוא פשוט עומד לו בחניה ולא מעט זמן.

אין ספק כי כל בעל רכב רוכש לעצמו במיטב כספו כלי רכב המעניק לו את העצמאות התנועתית אך האם באמת חייב להחזיק ברכב או שמא מוטב לשכור רכב לפעמים בהם יש לרכב מטרה?

על כך ועוד במאמר הבא.

השכרת רכב ליום החתונה

להלן חמשת המצבים השכיחים בהם נשכור רכב:

1. טיול משפחתי

כאשר רוכשים רכב, רוכשים רכב המתאים לפרמטרים הקיימים והקבועים ביותר אך מה קורה כאשר רוצים לצאת לטיול משפחתי בהרכב מלא?

ובכן, מרבית בתי האב בישראל מחזיק ברכבים משפחתיים בעלי 5 מקומות וטרנד הרכבים הקומפקטיים נותן את אותותיו ולא מאפשר לחמישה אנשים להתנייד ברכב לנסיעות ארוכות – ולכן כאשר רוצים לצאת לטיול משפחתי בהרכב מלא וגם לקחת את כל הציוד הנדרש, יש לבצע השכרת רכב בארץ וליהנות מטיול מושלם בו לא יחסר לכם דבר וגם יהיה נעים להגיע מנקודה אחת לשנייה, בנוחות, ביעילות ובבטיחות.

2. רכב יוקרה לחתונה

השכרת רכבי יוקרה לחתונה היא אחת ההשכרות הכייפיות ביותר והמרגשות ביותר. כל זוג, חולם על יום חתונתו ולהיכנס ברכב יוקרה, משדרג את החוויה והופך אותה גם למנקרת עיניים על הצד החיובי שבה.

חשוב גם להבין שלא מדובר רק בכניסה בסטייל אלא רכבי יוקרה הם רכבים נוחים ומרווחים וכאשר הזוג נמצא במרוצה ביום החתונה, מאוד חשוב כי הרכב יהיה מקום מפלט וכזה שנוח לנוע איתו ממקום למקום כולל בסיום האירוע.

3. רכב מסחרי להעברת דירה

אנשים רבים השכילו להבין כי לא עבור כל מעבר דירה, יש לשכור מובילים ולעיתים השכרת רכב מסחרי הוא הפתרון הטוב ביותר וזה שיחסוך לכם המון בהוצאות.

כאשר מעבר הדירה הוא קליל ולא מדובר בהמון חפצים או פריטי ריהוט כבדים מאוד, השכרת רכב היא הפתרון האולטימטיבי ובאם יש לכם חבר חסון, אל תשכחו להזמין אותו שיעזור.

4. בין החלפת רכבים

אזרחי מדינת ישראל מחליפים את רכבם בכל 3.5 שנים בממוצע. לא תמיד החלפת הרכב היא צמודה ולעיתים אנו מוצאים את עצמנו בלי רכב למספר רב של ימים.

כידוע, הרכב שלנו הוא שמאפשר לנו את העצמאות התנועתית ולכן יש לא מעט אנשים אשר לא יכולים להיות בלי רכב ולו יום אחד. במקרים אלו, השכרת רכב בארץ היא הבחירה הנכונה וזו שתספק את פתרון התפר הטוב ביותר.

5. רכב לנהג צעיר

גיל הוצאת הרישיון לרכב בארץ ישראל הוא 17 אך מרבית הצעירים מוציאים את הרישיון בסמוך למועד הגיוס שלהם.

כעת, חשבו רגע על האופציה בה יש לכם ילד או ילדה אשר התגייסו לצה”ל ובסופי שבוע המעטים שהם כן מגיעים הבייתה, הם רוצים לנהוג.

האם בעבור יום או יומיים בחודש, כדאי כלכלית לשלם את עלות הביטוח לנהג צעיר או שמא מוטב לשכור רכב נקודתית לאותם ימים?

אין באמת צורך שתענו לנו על שאלה זו שכן התשובה לכך מאוד ברורה ולכן מומלץ מאוד לבצע השכרת רכב בישראל שהיא בהתאם למועד בו הנהג הצעיר אכן יעשה שימוש ברכב.

השכרת רכב בישראל ראוי ותעשה בחברות מקצועיות המספקות השכרת רכב בישראל.

יש לא מעט חברות המספקות את שירותי השכרת רכב בארץ שלנו אך המומלצת היא חברת אביב רנט המספקת לכם את חווית השכרת רכב הטובה והנוחה ביותר עבור כל חמשת המצבים אותם פירטנו לעיל.

הטיפ שלנו הוא שתבדקו את הרכב היטב ותתייעצו עם צוות החברה להתאמת הרכב הטובה ביותר עבורכם.

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן