5 טיפים להשכרת רכב בארץ

אם אתם נוסעים לטיול וזקוקים לרכב, הרי אחת האופציות הנוחות ביותר כיום היא להשכיר רכב.

אם הרכב שלכם לא מתאים לנסיעות ארוכות, הרי כדאי לכם לשקול השכרת רכב. מה חשוב לדעת לפני שמכשירים רכב בארץ ? 5 טיפים להשכרת רכב בארץ.

בחינת צרכים

במידה ואתם נוסעים לטייל וזקוקים לרכב אתם צריכים לבחון את הצרכים שלכם. מה הכוונה? אתם נדרשים לבחון את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם- האם המסגרת התקציבית שלכם מספיקה על מנת לשכור רכב. בשלב
הבא, אתם צריכים לבחון את ההתאמה של הרכב לצרכים שלכם- האם הרכב מתאים למספר הנוסעים.

אודות פיגו

סקר שוק

כיום ישנן לא מעט חברות אשר יציעו לכם שירותי השכרת רכב בארץ, אך חשוב מאד לא להתפתות לכל מיני הצעות של חברות ולעשות סקר שוק על מנת לבחון איזה חברה מתאימה לצרכים שלכם. זכרו! לא כל חברה הינה חברה מנוסה ולכן חשוב מאד לבחון היטב את החברות. חברת אביב שירותי השכרת רכב הינה חברה מנוסה בתחום.

כיצד ניתן לבחון את החברות? דרך אחת היא להיכנס לאתר האינטרנט של החברות ולבחון את האתר- האם התוכן באתר מתאים לכם? לאחר מכן חשוב מאד לבחון את שנות הניסיון של החברה. בסוף אפשר לשוחח עם לקוחות של החברה וכך לקבל את ההחלטה.

דרך נוספת היא לקבוע פגישה עם נציגי לקוחות על מנת להתרשם מהחברה. אין כמו מראה עיניים על מנת לקבל החלטה בנושא ולצאת לדרך עם רכב חדש. על מנת לא למצוא את עצמכם מאוכזבים, חשוב מאד להקפיד על סקר שוק.

תקנון

אם החברה מציעה לכם מבצעים שונים, חשוב מאד לא להתפתות אלא לבחון את התקנון. חשוב לקרוא את השורות הקטנות בתקנון על מנת לוודא כי הרכב אשר מציעים לכם תקין והכל בסדר וניתן להתחיל בנסיעה. כמו כן, חשוב לבדוק את נושא גובה השתתפות עצמית במקרה של נזק או גניבה.

שירות לקוחות

חברה גדולה בעלת מוניטין מציעה לקהל לקוחותיה שירות לקוחות אשר יסייע ללקוחות במקרה הצורך. אם במקרה נתקלתם בבעיה כלשהי בעת ההשכרה, כך תוכלו לדעת כי יש מישהו שעונה לפנייה שלכם ומטפל בבעיה.

שירות איסוף והחזרה

חברת השכרה מאפשרת ללקוחות שירות של איסוף והחזרה של הרכב מהמקום בו נמצאים הלקוחות וכן אפשרות להחזיר את הרכב למקום בו הלקוחות מעוניינים.

אצלנו תוכלו להיות רגועים

אנחנו מבינים כי הליך השכרת רכב נחשב לפעולה אשר יש לעשותה על הצד הטוב ביותר על מנת ליהנות מרכב איכותי. אביב השכרת רכב מאפשרים לכם להגיע למקום ולהתרשם ממגוון רכבים המחכים רק לכם. בין אם מדובר בכלי רכב יוקרתיים או כלי רכב מסחריים- אנחנו מציעים לכם את כלי הרכב הטובים ביותר.

המוטו שלנו הוא לא להתפשר על נוחות- כיום כאשר מחירי התחבורה הציבורית ממשיכים לעלות השכרת רכב נחשבת לפתרון אידיאלי למדי. השכרה של רכב תאפשר לכם ליהנות מנסיעה שקטה ובטוחה בלי לשמוע את הנוסעים
האחרים. למרות כי מדובר בהשכרה, אנחנו דואגים לכם לרכב איכותי ומצפים לקבל את אותה איכות בחזרה.

אם נתקלתם בבעיה או תקלה, צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם על מנת לסייע לכם בפתרון התקלה. אנחנו מקפידים על יחס אישי ואדיב לכל אחד מהקהל הלקוחות שלנו מתוך אמונה כי לכל אחד מגיע השירות הטוב ביותר. רוצים להיות רגועים? אצלנו תוכלו להיות רגועים ולהבטיח לאנשים הנוסעים אתכם כי מדובר בנסיעה חלקה ומהנה במיוחד.

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן