השכרת רכב – האם כדאי להשכיר רכב למשימות מיוחדות?

ואיך בוחרים בחברת ההשכרה הנכונה?

עם השנים ניתן לראות כי הענף העוסק בהשכרת רכבים הולך ונעשה יותר ויותר פופולרי ונגיש עבור מטרות שונות. כתוצאה מהביקוש גדל גם ההיצע וכיום ישנן המון חברות המציעות לכל דורש שירותים של השכרת רכב. מתי צריך שירותים אלו ועל מה יש לשים דגש כאשר בוחרים חברה להשכרת רכב? ריכזנו עבורכם את כל הפרטים החשובים.

הרבה אנשים מאמינים שהשכרת רכב זהו פתרון אשר מיועד לתיירים וצו לא. הרי אם אנו מחזיקים רכב צמוד מדוע לנו להזדקק בשירותים אלו? למעשה מחשבה זו ממש רחוקה מהמציאות. ישנם מקרים רבים בהם השכרת רכב תהווה את הפתרון האולטימטיבי אשר יכול לשדרג באופן פלאי את איכות חייכם.

אביב השכרת רכב

השכרת רכב – הפתרון המושלם ליום החתונה

אם ניקח לדוגמה זוג צעיר ערב חתונתו. הרי שלרוב הזוגות הצעירים בתחילת דרכם אין רכב מפואר ומנקר אתו הם יכולים להגיע לחתונה וליצור את ה – WOW פקטור הרצוי ביום מיוחד שכזה. במקרה הזה לשכור רכב מפואר ולהגיע לחתונה בסטייל, זהו הפתרון האידיאלי.

ואם בחתונה עסקינן, נניח שהחברים של הזוג אלו הם חבר’ה מודעים שאם הם שותים אז לא נוהגים, אך בכל זאת, הם רוצים קצת להתפרק, ליהנות ולשמוח בשמחתם? גם פה השכרת רכב נכנסת לתמונה. כיום ניתן להשכיר רכבים גדולים ובהם שבעה מקומות ישיבה, ולא רק, אלא שניתן לצרף לחגיגה גם נהג, במידה כמובן וזהו שירות שמציעה החברה, כך שכל החברים יכולים להגיע ולחזור הביתה בבטחה.

רכב שיוצר את הרושם הנכון

השכרת רכב אינה מיועדת רק לאנשי עסקים אשר עובדים על הקו ישראל – חו”ל, אלא שגם אנשי עסקים ויזמים בתחילת דרכם יכולים לנצל את אלו השירותים ואפילו להיעזר בהם כדי ליצור רושם ראשוני חיובי. נניח שאתם לקראת פגישה עסקית חשובה, כולם יודעים שאין רושם כמו רושם ראשוני ואם מדובר בפגישה מכריעה, הרי שלא הייתם רוצים להגיע עם רכב משתנק וישן, במיוחד לא אם אתם מעוניינים להיראות מקצועיים ורציניים. בעזרת שירותי השכרת רכב תוכלו להגיע לפגישה עם רכב מדוגם, כשראשכם מורם, להיראות חשובים ולהרגיש חשובים וכך גם לזכות להצלחה הרצויה.

חיסכון בעלויות תחזוקה ותפעול של רכב

ישנם אנשים רבים אשר אינם רוצים להשתעבד לתשלומים הכרוכים ברכישת רכב והם לא בנויים לתחזוקה השוטפת, על כל ההוצאות הנלוות אליה. אולם באירועים חד פעמיים בהם הם זקוקים לרכב זמין, שירותי השכרת רכב עומדים לרשותם. חברה להשכרת רכב היא זו אשר דואגת לביטוח, להוצאות התחזוקה, לטיפולים וכולי, בעוד שעל המשכירים לשלם רק בעבור הוצאות הדלק. אכן פתרון פשוט, נוח ובעיקר – חסכוני במיוחד.

אז איך בוחרים חברה להשכרת רכב?

כדי לזכות לשירות היעיל והאפקטיבי ביותר, יש לבחור בחוכמה חברה להשכרת רכב, כאשר אחד העקרונות שצריכים להנחות אתכם בעת הבחירה הוא מספר הסניפים שבבעלות החברה. חברה ולה סניפים בפריסה ארצית תהיה בחירה אולטימטיבית היות וכך אתם לא מוגבלים ויכולים לתכנן את הטיול שלכם בנקודת מוצא אחת ולסיים אותו באחרת, ללא בעיה.

דגש נוסף אליו מומלץ לשים לב הוא המבחר. וודאו שלחברה ישנו מבחר רחב של רכבים, מכל מיני סוגים ובטווח מחירים שווה לכל כיס, כך תוכלו לבחור את הרכב שמתאים לדרישות ולמסגרת התקציב שלכם. כמובן שעליכם לבדוק גם מה השירותים הנלווים שהחברה מספקת ולהיערך בהתאם.

אנו בחברת אביב השכרת רכב מעמידים לרשותכם מבחר רחב של אפשרויות, כך תוכלו למצוא את הפתרון המושלם לצרכים שלכם. אנו מזמינים אתכם כבר עכשיו להזמין רכב דרך האתר, מתוך מבחר הרכבים שלנו. כמובן שאתם גם יכולים ליצור עמנו קשר לקבלת מענה אנושי בכל עת, נשמח לעמוד לשירותכם.

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן