הסיבות הכי טובות להשכרת רכב

מתי ממש כדאי להתנייד בדרכים עם רכב שכור? כיצד מומלץ לבחור את החברה אליה פונים לשם השכרת רכב? מהו, במידה רבה מאד, היתרון המרכזי של הנהג השוכר על פני הנהג שהוא בעלים של רכב? כיצד הדבר קשור להערכת רכוש באופן כללי – מבחינה כלכלית?

לעתים, מומלץ מאד להתנייד בדרכים עם רכב שכור, ולא חסרות לכך סיבות. כפי שאתם ודאי יודעים, שאיפתה של כל משפחה היא שבניה יעבדו בגיל הנכון, וישולמו בזמן את שכרם על מנת שיום אחד הם יהיו בעלים של רכב ודירה, אבל זה לא סוד שלא כולם מצליחים, וחמור מכך – כיום הרבה יותר קשה להגשים מטרה זו: הדרישות האינטלקטואליות והפיזיות במקומות העבודה עולות, השכר לא עולה בהתאם, ויוקר המחיה, ובפרט יוקר קניית הרכבים – מטפס בעקומה תלולה מאד כלפי מעלה.

אם גם אתם במצב זה, תהיו מופתעים לשמוע שמאד ייתכן כי עמיתיכם שהסתדרו מבחינה כלכלית יעדיפו השכרת רכב על פני קנייתו, ויש לכך לא מעט סיבות כלכליות גרידא.

השכרת רכב אביב

צבירת רכבים היא נדבך בצבירת רכוש: מה המשמעות של זה בישראל 2016/7?

המשמעות היא סיכון סביר בירידת ערך הרכוש בתקופה לא רחוקה מהיום. מספרים לנו בתקשורת על בניית מאות עד אלפי יחידות דיור בבנייה רוויה במושבים המבוססים בשרון ובמרכז, מה שצפוי להוריד את ערכם הנדל”ני של אזורים אלה אם הרשויות לא ינקטו צעדים ולא יבנו תשתיות ראויות.

בשל כך שהכלכלה בארץ היא כלכלה ריכוזית – השפעה על ענף הנדל”ן תשפיע על כל יתר ענפי השוק, ובראשם – קניית המוצר השני במדד יוקר המחיה – הלא הוא הרכב הפרטי, וזו השפעה שהיא ממש לא לטובתכם, עד כדי כך שייתכן כי השכרת רכב תהיה בטוחה יותר כלכלית מאשר קנייה: מצד אחד, מחיר הרכב הפרטי צפוי לעלות בשל הביקוש שייווצר עקב הגידול באוכלוסייה, ומצד שני, תתקשו למכור את הרכב בשל כך שירידת הערך שלו תהיה מהירה יותר מכל מוצר אחר.

למה אנו מתכוונים? אתם תצטרכו להציע מחיר יקר, וגם סוכנות הרכב החדש תציע מחיר שכזה בשל כך שהיא מוכרת רכב חדש. מה יגיד לעצמו אבא לבחורה צעירה, לדוגמה, שיעשה חושבים לגבי הרכב של בתו?

שעדיף לקנות חדש – משום שהמחיר יקר בכל מקרה, אז מוטב להוסיף את ההפרש, שכנראה לא יהיה מאד גדול, ולקבל רכב בטוח ושמור 100%. מסקנה: אם לכם אין את הסכום הנחוץ בשביל רכב חדש, השכרת רכב היא פתרון אידאלי ובטוח.

השכרת רכב מובילה להתנהלות הרבה יותר קלה עם מסמכים ביטוחיים וחוקיים

כאשר אתם בעלי הרכב, ושמכם נרשם עליו בתעודת הבעלות, האחריות נמצאת במסמכי הרכב והביטוח הוא 100% עליכם. זה אומר שגם במידה והביטוח צריך להתערב בעניינכם עקב תאונה שעשיתם, וגם במידה ושוטר עוצר אתכם לביקורת נהגים, המסמכים הללו יידרשו, והיותם פגי תוקף, חסרים או לא מלאים עד הסוף יכולה לייצר לכם לא מעט בעיות עם רשויות אלה. כשהרכב שכור, המסמכים מסופקים כחוק וכדין על ידי חברת השכרת רכב, ואתם מכוסים 100% מכל בחינה שהיא מבלי שתצטרכו לעסוק בכך בעצמכם.

השכרת רכב מאפשרת לכם התנהלות כלכלית נוחה גם בנושאים כמו תדלוק ומצבר

שוכרי הרכב הוותיקים ודאי הפנימו על מה אנחנו מדברים: בעוד שבעל הרכב נשאר, כל עוד הוא לא מכר את הרכב, עם אותם נתוני דלק בזבזניים ואותם נתוני מנוע, מי שמתנהל עם השכרת רכב, ובמיוחד אם הוא וותיק ובעל ניסיון, יודע איזה דגם הוא דגם מבזבז ואיזה דגם הוא דגם כלכלי, והוא יכול לבחור במה לנהוג, ואפילו לשכור זמנית דגם “בזבזני” אך מפנק ונוח יותר ליום טוב, לחתונה או לאירוע חשוב.

כך עשו מיטב לקוחותינו הוותיקים בחברת אביב השכרת רכב.

אודות אביב השכרת רכב

חברת בית לשוכרי רכבים המציעה השכרת רכב במגוון דגמים עם נתוני צריכת דלק בהתאמה אישית ללקוח.

הרכבים מטופלים, ובעלי תעודות המסופקות מדי שנה. לחברה – מגוון רחב של סוגי רכבים – ממכוניות קטנות ועד רכבי שרד וג’יפים בגדלים שונים.
לפרטים ומידע על השכרת רכב מחברת אביב השכרת רכב – פנו אלינו בעמוד הבא!

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן