איך תשדרגו רכב שכור בזול?

כיצד השכרת רכב בישראל יכולה להפוך לחלום בכל הקשור לאיכות הרכב? מה כדאי לעשות על מנת להשתמש ברכב בצורה מפנקת ולא מאולצת על אף שהוא שכור? האם מדובר בשדרוגים יקרים שהתקנתם מסובכת או שההפך הוא הנכון?

השכרת רכב לטווח קצר

אביב לשירותכם – עם כל התשובות לכל השאלות!

תתפלאו, אבל בשביל לפנק את עצמכם ברכב משודרג אין צורך ברכישת דיבורית בסכום תלת ספרתי עם התקנה של מומחה, וגם לא בהתקנת מערכת סראונד חדשה ומסובכת לחיבור. ישנם שדרוגים שיכולים להביא אתכם לגבהים הללו בהתקנות פשוטות ובמחירי רצפה. מיד תראו מה אתם יכולים לעשות על מנת שרכב אשר הסדרתם באמצעות השכרת רכב בישראל יהפוך להיות לרכב חלומותיכם.

מעמד ואקום להעמדה ברכב עבור הטלפון הנייד

כמה פשוט – ככה יציב: מעמד המתבסס על ואקום ולא על ריתוך כמו בדיבורית אשר נצמד לקדמת הרכב וניתן להעמיד עליו את מכשירכם הנייד. המעמד נמכר גם בחנויות ציוד לרכב וגם בחלק מחנויות המשווקות מכשירים סלולאריים ובכל מקרה – הוא נמכר על פי דגם הסלולר שלכם. המעמד מתאים גם לאייפון, גם לגלקסי וגם לדגמים בעלי תצורות שונות משלהם.

השכרת רכב בישראל עם העמדת מעמד שכזה הופכת את מכשירכם ליציב וגלוי לעין. כיצד הופכים את זה לדיבורית בלי מאמץ? מיד תראו.

כבל אודיו 2.5 מ”מ המכונה כבל AUX ישלים היטב את התמונה

מחירו של הכבל – אשר אינו יותר מ- 25 ₪ בחנויות היקרות לא יסולא בפז כאשר מדובר ברכבכם השכור. תפקידו – להפוך את עמדת הטלפון שלכם לדיבורית. הכיצד? השכרת רכב בישראל מתבססת בעיקרה על רכב מסדרות חדשות, וככזה – יש לו יציאת AUX בקונסולה של הנהג. פשוט מחברים את הכבל, מדליקים את הרדיו, ומכוונים אותו על כפתור AUX או מדיה. שיחת הטלפון הבאה שלכם תושמע ברמקול של האוטו, וכמוה גם המוזיקה שתשמעו מהמכשיר.

מטען למצת הרכב: השכרת רכב בישראל בלעדיו כמעט אינה קיימת

הצורך בטלפון טעון ברמה מספקת הוא צורך חיוני, ואת זה כל שוכר רכב כבר חש על בשרו. לכן, אך טבעי שבמסגרת רשימת הקניות לשדרוג הרכב שלכם יהיה גם מטעם למצת הרכב אשר יפיק חשמל מהמצת ויטעין באמצעותו את הטלפון שלכם.

ממיר משקע מצת הרכב לשקע USB

עוד אמצעי שדרוג שמעט מאד יוותרו עליו. יציאת USB באוטו שלכם מאפשרת לכם לעשות כל כך הרבה דברים: להטעין עוד טלפון, בנוסף לשלכם, עם כבל USB פשוט, לשמוע מוזיקה ממגוון נגנים המתבססים על USB, ועוד מגוון אפשרויות מולטימדיה. ללא ספק, השכרת רכב בישראל מלווה פעמים רבות ברכישת ממיר זה.

כיסוי להגה המאפשר מגע שונה ממגע עור

כיסוי להגה מאפשר לכם ליהנות מהגה בד במקום עור או דמוי עור. הבד ממנו עשוי כיסוי להגה הוא בד סופג זיעה ולכן גם בנסיעה ארוכה  הוא ירגיש לכם תמיד כמו בד חדש. קל מאד להרכבה על ההגה, ובהחלט שווה את המאמץ.

שולחן עסקים מתקפל להרכבה על ההגה

השכרת רכב בישראל עם שולחן שכזה מצוינת עבור מי שזקוק לרכב עבור נסיעות עסקיות. רישום צ’קים, כתיבת מכתבים, הקלדה על המחשב הנייד ואפילו משלוח SMS בסמארטפון (בעצירה כמובן) יהיו הרבה יותר קלים על גבי השולחן מאשר על גוף ההגה או הברכיים שלכם.

המלצות המשכיר

אנו בחברת אביב השכרת רכב מעודדים את קהל לקוחותינו להשקיע ברכב השכור שאנו מספקים להם על מנת לחוש בנוח ולאהוב את חווית הנהיגה והשהייה ברכב. מומלץ לבחור את אמצעי השדרוג על פי צרכי ההתנהלות והלוגיסטיקה של הנהג.

אביב השכרת רכבים – כל המידע
חברת בית לשוכרי רכבים המציעה רכבים איכותיים מכל הסוגים בתעריפים נוחים.

ניתן להשכיר רכבים ליומית, למשל – לחתונה, וניתן להשכיר רכבים ככלי תחבורה יום יומיים להתנהלות שבשגרה. החברה מכווינה כל לקוח על פי צרכיו אל עבר הרכב המתאים לו ביותר.
זקוקים למידע אודות השכרת רכב בישראל? פנו אלינו לאביב השכרת רכבים!

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן