השכרת רכב עם מגע אישי

מהי השכרת רכב מוצלחת אשר תגרום לכם להרגיש שיש תמורה לאגרה? מדוע השכרת רכב אינה שרירותית ואינה זהה בכל החברות? מה מבדיל חברת בוטיק מחברה ממוצעת? האם יש הבדלים כאלה גם במחירי השכירות?

נתחיל בכך שהשכרת רכב בישראל אינה זולה, לנוכח עלויות תחזוקת רכב וביטוח גבוהות, ולכן גם חברת בוטיק תהיה חייבת לגבות מחירים גבוהים. יחד עם זאת, יש חברות השכרת רכב שמצדיקות זאת ויש כאלו שרוב הציבור לא היה שמח לשים את כספו אצלן אם היה יודע מה הוא מקבל. כאן, תלמדו הכל על השכרת רכב: כיצד להשכיר רכב בתנאים הטובים ביותר.

מושבים ברכב

כיסא נהג נוח, סביבת נהיגה איכותית

אלה הם שני הפרמטרים הכי חשובים ברכב: ללא סביבת נהג נוחה, אין טעם להשכיר את הרכב שמוצע לכם. מושב לא נוח עלול להוביל לבעיות גב, ובכלל – יש צורך במושב נוח גם מטעמים בטיחותיים. מושב נהג העונה על הדרישות הללו צריך לתמוך בצוואר, בעמוד השדרה, בגב התחתון וכמובן בראשו של הנהג. לעתים, נדרשת תמיכה נוספת ופרטנית יותר לגב הנהג.

ניתן, למשל, להוסיף משענת גב אורטופדית, המתאימה את מושב הרכב למבנה הגב יותר טוב מהמשענת הסטנדרטית שבו. היא מספקת תמיכה, עיסוי, הקלה בלחץ על עצם הזנב שמעל לישבן, ותומכת באגן. ניתן לשנות את גובהה של הכרית בכל עת. השכרת רכב עם משענת–כרית מיוחדת זו גם תמנע הצטברות זיעה בשל היותה סופחת נוזלים.

ניתן גם להביא אתכם כרית ידנית, כזו שלא מתחברת למושב דרך קבע. כרית ידנית שכזו יכולה לתמוך בראש ובצוואר או בגב התחתון. לאחרונה יש ספוג אנטומי המספק תמיכה זו. ישנו גם מושב נהג אשר חלקו התחתון מכיל כרית ישיבה מרופדת לתמיכה שכזו.

במעמד השכרת רכב, ודאו שיש לכם גם כיסוי למושב הרכב. כאשר אתם לא ברכב, ומעוניינים לשמור על המושב מצבירת אבק, מניחים את הכיסוי על המושב, ממש כשם שמניחים כיסוי דומה על ספת הסלון הביתי שלכם. כיסוי ניתן למצוא מבד, מעור, דמוי–עור, קטיפה, וכד‘.

עיצוב מושבי הרכב

בהסדר השכרת רכב בישראל, הוספת כיסויים לכל המושבים מאד מומלצת, ולא רק למושב הנהג כמוסבר לעיל. זה שומר עליהם מפני בלאי אבק ומעצב אותם בצורה משכנעת למדי. ניתן למצוא כיסויים המעוצבים ביתי, מפנק, ספורטיבי, מהודר או עיצוב המסמל הוד ויוקרה. ניתן לכבס את הכיסויים ולרכוש אותם בסטים מלאים לכל מושבי הרכב, לרבות מושבים כפולים.

השכרת רכב יכולה להתבצע גם על בסיס כיסויי גופייה. כיסויים אלו ניתנים משלל חומרי ייצור ובמגוון עיצובים מגוונים מכל קצוות הקשת. ישנם כיסויים עם גזרות לכיסוי החלק להצבת הראש, ואף כיסויים לפירוק קל, ללא הוצאת אותו חלק עליו משעינים את הראש. בכל סוג כיסוי שתבחרו יש לוודא כי הוא לא חוסם את פתח כריות האוויר, האמצעי היחיד שיהיה שם בשבילכם בעת תאונה.

אם יש מושב תינוק/בעל חיים או מושב בטיחות אחר, ודאו שגם הוא מוגן על ידי כיסוי. השארת המושב המתכתי חשוף לחום השמש עלולה להוביל לכוויה אם תושיבו עליו את בעל החיים או התינוק שלכם.

בחירת כיסוי להגה

השכרת רכב עם כיסוי הגה אינה כמו השכרת הרכב בלעדיו. ההגה, ללא קשר אם הוא הגה עור או דמוי עור, בדרך כלל בעל נטייה להתלהט בחום או להתקרר בחורף. בטמפרטורה קיצונית לשני הכיוונים הנהג לא יחוש בנוח כלל לאחוז בהגה כזה לראשונה מדי יום. כיסוי הגה מגיע או עם סט כיסויים למושבים או באמצעות רכישה קמעונאית נפרדת. השכרת רכב עם כיסוי הגה גם ידוע כהשכרה בטיחותית יותר משום שזה מונע מהנהג להחליק על ההגה. כיסוי הגה מגיע מעור או מבד, ומתאימים אותו על פי קוטר ההגה.

השכרת רכב מוצלחת היא כזו העומדת בסימן השמירה על הניקיון

עפ“י חוק, בתוך כל רכב חובה שיימצא פח אשפה. כמובן שבחברת בוטיק המבצעת השכרת רכב יהיה פח כזה בכל רכב. אנו ממליצים לכם לוודא שכל מי שזקוק לפתרון אשפה – ישתמש באותו פח, וכן – חשוב מאד לרוקנו לעתים קרובות לשמירה על ההיגיינה ברכב.

עניין נוסף הקשור לניקיון: שמשות הרכב. החזיקו ברכב את הנוזל הכחול הביתי לניקוי שמשות. הזכוכיות ברכב ככלל – מהמראות ועד החלונות חשופות מאד לצבירת אבק ולכלוך, והן עלולות להפוך לסכנה בטיחותית של ממש אם לא תקפידו לשטוף ולנקות אותם לעתים קרובות.

המלצות לשמירה על הסדר ברכב

הוספת ארגז חפצים להתקנה עצמית במושב הנהג. השכרת רכב המלווה בארגז זה תהיה מאד אטרקטיבית משום שיהיו תאי אחסון, מתקן עם מגש נשלף, מחזיק כוסות/בקבוקים, ותאים בגדלים שונים לאחסון חפצים. בארגז ניתן
לאחסן ניירת, כלי כתיבה, תקליטורים וכד‘. ניתן להשתמש במכסה הארגז גם כמשענת לנהג עם ריפוד נוח מעור או מקטיפה.

התקנת סלים באחורי המושבים הקדמיים, במסגרת השכרת רכב, יכולה לספק תנאי–נוסע מיטביים לנוסעים במושבים האחוריים, שם הם יוכלו לאחסן חוברות, תקליטורים, מגבונים וכל דבר אחר שהם יזדקקו לו.

אלקטרוניקה ובידור

מערכות DVD לרכב עם מסכים במושבים האחוריים, משדר ומגבר DVD להפעלה ממושב הנהג. מכשיר זה ברכב מרגיע כל נוסע ומסייע להעביר נסיעות ממושכות באווירת בוטיק אמתית!

שיפור חוויית הנסיעה

מומלץ לשים ברכב חומרים מפיצי ריח, בקבוקים עם ניחוחות אקזוטיים ושמנים ארומטיים עם ריח של תמציות צמחים. ה– “עץ” לתלייה במראת מושב הנהג כבר לא אמצעי הפתח הריח היחיד באוטו.

אביב השכרת רכב – רכבים איכותיים מעבר לפינה!

בחברת “אביב השכרת רכב” תזכו להיוודע לכל רכבי הבוטיק, במחירים נוחים, ובהתאמה אישית לכל נוסע. החברה עובדת על פי מתווה רצונו של הלקוח ומספקת רכבים לרווקים, ליחידים ולמשפחות לתקופות השכרה ארוכות!

לכל הפרטים אודות השכרת רכב מחברת אביב השכרת רכב – הקליקו כאן!

אפשרויות
מבצעים
אודות פיגו
השכרת רכב לחודש החל מ 2339₪
לקבלת הצעת מחיר

מלאו את הפרטים ושלחו

הצהרת נגישות עסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות באופנים הבאים:

  • רמפה
  • חנייה נגישה

אימייל של רכז הנגישות: aviv_rent@bezeqint.net

טלפון של רכז הנגישת: 052-2451048

דילוג לתוכן